Ověřené obchodní modely eshopu


V naší nabídce naleznete pouze ověřené obchodní modely. Jednotlivé eshopy jsme provozovali a dosáhli zajímavého zisku.

  • Ověření dodavatelé zboží z ČR i světa
  • Konkurence schopný sortiment
  • Atraktivní nákupní ceny a dostupnost
  • Historie a statistiky prodejů
  • Databáze dosavadních zákazníků

 

Ověření dodavatelé zboží z ČR i světa

Nevíte, jak vybrat dodavatele pro eshop? Sdružujeme pro Vás jenom ověření velkoobchodní dodavatelé z ČR i světa, kteří mají zboží digitalizované, a tedy připraveno pro import do Vašeho eshopu. Dohodneme se s Vámi, jaké dodavatelů, na jaké zboží hledáte, jaké podmínky musí splňovat, jakou formu spolupráce s dodavatelem budete preferovat. Naši ověření dodavatelé pro eshop umožňují tyto formy spolupráce: velkoobchod, dropshipping a přeposílání objednávek.

 

Konkurence schopný sortiment

Nabízíme zaběhnuté eshopy, které jsou zákazníkům vždy dodávány na míru od analýzy, technického provedení, grafiky až po nasazení do ostrého provozu včetně zaškolení obsluhy. Také nabízíme ověřené eshopy, které jsme samy provozovali. Všechny fungující eshopy jsme založili, provozovali a dosáhli jsme s nimi zisku. Naše eshopy k prodeji jsou vždy originální systémy, které akceptují všechny odlišnosti s ohledem na jasně stanovenou cílovou skupinu i sortiment zboží.  

 

Atraktivní nákupní ceny

Ceny by určitě měly být jedním z hlavních kritérií pro výběr dodavatele e-shopu. Nákupní proces považujeme za jeden z klíčových komponentů na němž jsou založeny ziskové eshopy. Pravidelně kontrolujeme situaci na trhu a hlídáme, aby nákupní ceny produktů byly pro Vás zajímavé.

 

Historie statistiky prodejů

Internet poskytuje nejen možnosti najít nové podnětné informace, komunikovat s přáteli a blízkými, hrát online hry, ale je způsobem, jak vydělat peníze. V případě fungujících eshopů klademe důraz na primární cíl každého e-shopu, tedy prodej. Vše, co pro zákazníky děláme, děláme v úzké spolupráci s obchodním týmem příslušného e-shopu. Soustřeďujeme se na analýzu chování zákazníků, snažíme se pomoci jim při nákupním rozhodování a zavádíme inovativní řešení. Celkově jsme zpracovali více než 17000 objednávek v hodnotě cca 31mil. Kč.

 

Databáze dosavadních zákazníků

Alfou a omegou úspěchu v oblasti e-commerce není už dávno pouze nejnižší cena na trhu, ale přístup a služby zákazníkům. Lákat zákazníky a dobře ověřené eshopy optimalizovat je úkol, který přece jen zabere čas. Avšak tento vložený čas se Vám do budoucna vyplatí! Toto je zároveň oblast, v níž se dokážeme zásadně odlišit od většiny konkurence na trhu a pozitivně se zapsat do paměti našich více než 15 000 spokojených zákazníků. Hledáte přivýdělek z pohodlí domova? Využijte naší nabídky služeb. Máme bohaté zkušenosti v různých segmentech online podnikání především však v těchto oblastech: tvorba eshopu, prodej e-shopu, provoz fungujících a ověřených eshopů. Také poradíme, jak vydělat peníze na internetu.

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?

Prodej e-shopu s napojením na dodavatele

Garantujeme

Další Eshopy k prodeji

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

17 tis.Objednávek

Zpracovali jsme více než 17 tisíc objednávek obsahující více než 80 tisíc produktů.

V hodnotě 31mil. Kč

Hodnota zpracovaných objednávek již přesahuje 31 milionů korun. Připojte se k nám!