Rozesílání zboží pro eshopy

Nabízíme Vám skladování a vyřizování objednávek pro Váš eshop. Zboží Vám uskladníme, budeme přebírat od dodavatele, označíme Vaším loge, přidáme propagační materiály a odešleme na zákazníka.

 

Efektivní řešení objednávek Vašeho eshopu

  • Skladování zboží.
  • Přebírání zboží od dopravce, dodavatele, reklamace.
  • Přidání propagačních tiskovin, faktur, dokumentů.
  • Označení logem a Vaší firemní lepicí páskou.
  • Předání objednávky na dopravce, osobní odběr.
  • Telefonní operátor pro Vaše zákazníky.

 

Extérní skladování a expedice objednávek

V dnešní době funguje v České republice již více než 40 000 online obchodů. Pokud je Váš eshop menších rozměrů a nemá až tolik objednávek, tak neřeší problémy jako je například skladování zboží pro eshop, balení nebo přeprava. Problém nastává tehdy, když se eshop rozjede a nestíhá řešit přibývající výzvy v logistice. Zda máte svůj vlastní eshop nebo jste si koupili eshop na míru od nás napojte ho na vše, co se dá. Usnadníte si práci, ušetříte svůj čas a peníze. Při stejném obratu Vám automatizovaný internetový obchod vydělá víc. Efektivní řešení distribuce a logistiky pro eshopy je dnes jedním z nejdůležitějších faktorů úspěchu v online podnikání.

 

 

Skladování a expedice objednávek pro eshopy

My vše zajistíme za Vás. Věnujte se obchodu. Skladování zboží pro eshopy na externím skladě a expedici zboží pro eshopy k zákazníkům nechte na nás! Nemusíte se zabývat vyřizování objednávek, skladovým prostorem, zaměstnáváním skladníků, nakupováním krabic, lepicích pásek, či výplní. A co víc, nemusíte se starat o bezchybné a včasné dodání zásilky, odesílání zásilek eshopů k dopravcům, popřípadě poštou. Přinášíme kompletní logistické řešení pro všechny kategorie eshopů (malé či velké, se skladem nebo bez skladu). Jde o moderní a efektivní způsob, jak zajistit naskladnění a vyskladnění zboží, přípravu objednávky a doručení zásilky přímo k zákazníkovi, v co nejkratším čase a za nejnižší možné náklady. Úspěch eshopů je totiž definován kvalitou a schopností vyhovět zákazníkům a udržet si je. Klíč potřebný k získání výhod nad konkurencí spočívá v nastavení rovnováhy mezi správnou cenou produktu, služeb zákazníkům a době dodání. Proto neváhejte a využijte možnosti rychlého vyřizování objednávek pro eshopy od naší společnosti.

 

 

 Jak funguje rozesílání zboží pro eshopy?

Uskladníme zboží Vašeho eshopu v libovolné hmotnosti a velikosti, i celé palety. Nechte své dodavatele zboží posílat zboží přímo k nám. Postaráme se o jeho naskladnění, uložení ve skladu, a zavedení do systému. Zboží rovněž zabalíme do jedné zásilky, přidáme Vaše propagační materiály, reklamní předměty atd. Vaším jménem doručíme zásilku zákazníkovi. Nepozná rozdíl, zásilka bude vypadat, jako by přišla přímo od Vás.

Poskytujeme i službu přeposílání objednávek, kde vy jako maloobchodní prodejce nabízíte zboží svého velkoobchodního dodavatele bez nutnosti nákupu na sklad, ale rovnou předáváte své objednávky dodavateli. Dodavatel vaším jménem zasílá zboží přímo k nám a my zboží odešleme na zákazníka. Přijmeme rovněž vratky a reklamace.

 

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?

Pomůžeme Vám s výběrem e-shopu!


Prodej e-shopu s napojením na dodavatele

Garantujeme

Další Eshopy k prodeji

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

17 tis.Objednávek

Zpracovali jsme více než 17 tisíc objednávek obsahující více než 80 tisíc produktů.

V hodnotě 31mil. Kč

Hodnota zpracovaných objednávek již přesahuje 31 milionů korun. Připojte se k nám!