12 měsíců neomezených konzultací

Ke každému eshopu získáváte 12 měsíců neomezených konzultací. V rámci této doby budeme krok za krokem probírat správu a rozvoj Vašeho eshopu. propagaci.

  • Správa eshopu
  • Komunikace s dodavateli
  • Výběr sortimentu
  • Vyřizování objednávek
  • Komunikace se zákazníky

 

Správa e-shopu

Jak vydělat peníze rychle bez velkých investic? Kde najdu zaběhnuté eshopy k prodeji? Trápí Vás tyto otázky? U nás jste na správném místě. Prodáme Vám jak na fungující eshopy a ukážeme Vám, co všechno potřebujete vědět o jejich administraci. Komplexní chod Vašeho internetového obchodu zajistíte pouze tehdy, pokud budete mít pokryty hlavní oblasti práce. Ke zprávě eshopu nepotřebujete umět programovat, není to nic složitého. Vedení, údržba, provoz a rozvoj internetového obchodu -  to vše jsou činnosti, které budou zahrnovat správu Vašeho eshopu, a přes které Vás hravě provedeme v průběhu našich konzultací. Máme dlouhodobé zkušenosti v různých oblastech online podnikání zejména v těchto oblastech: tvorba eshopů, tvorba webu, prodej eshopu. Ověřené eshopy a jejich správa, do které Vás hravě zaučíme je naší další činností. Také Vám poradíme, jak vydělat peníze na internetu.

 

Komunikace s dodavateli

Jak vybrat dodavatele pro eshop tak aby, jste vybudovali úspěšnou spolupráci a nakonec měli ziskové eshopy? Jakou formu spolupráce s dodavatelem zvolit? Dropshipping, přeposílání objednávek nebo velkoobchod? Co, může internetový obchodník obecně od styku s velkoobchodními dodavateli očekávat? Patrně to samé, co obchodník kamenný – nedůvěru a opatrnost, a to alespoň zpočátku. Ověření velkoobchodní dodavatelé a komunikace s nimi při budování partnerství je rozhodující při budování úspěšného eshopu. Proč je důležitá bezproblémová komunikace s dodavateli pro eshop a jak si ji zajistit, to vše se od nás dozvíte.

 

Výběr sortimentu

Co se týče samotné volby sortimentu -  tady je každá rada drahá, a to doslova -  vhodně zvolený sortiment z Vás může udělat milionáře během několika let, nevhodně zvolený sortiment Vás pak zruinuje během několika měsíců. Jaký sortiment tedy zvolit, aby Vás nepotkala druhá možnost? S tím Vám při vedení Vašeho zavedeného eshopu pomůžeme.

 

Vyřizování objednávek

Důležitá věc, kterou také potřebujete zvládnout, je zpracování objednávek. Nejde jen o balení balíků a případné vyplňování adres, ale i veškeré úkony od momentu, jak přijde objednávka do systému až po moment, kdy je zákazník spokojen s produktem.

 

Komunikace se zákazníky

Hledáte eshopy k prodeji nebo stále nemáte dodavatelé pro eshop? Najít rychlý přivýdělek na internetu nebo mít ziskové eshopy vůbec není jednoduché, vyžaduje to velmi mnoho úsilí a know-how z těch nejrůznějších oblastí. Znalosti a dovednosti máte možnost získat na našich konzultacích. Získejte konkrétní tipy, metody a dovednosti, které můžete využít na internetu a spravovat tak jednoduše Vaše zavedené eshopy. Vybudovat si vztah se zákazníkem také patří mezi tyto dovednosti. Není to jednoduché a chce to hodně energie a úsilí. Ale jedno je jisté -  vyplatí se Vám to. Jednodušší i levnější je udržet si stálého, než získat nového zákazníka. Fungující eshopy jsou byznys jako každý jiný a třeba být připraven i na komunikaci se zákazníky, zejména v případě problémových situací.

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?

Pomůžeme Vám s výběrem e-shopu!


Prodej e-shopu s napojením na dodavatele

Garantujeme

Další Eshopy k prodeji

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

17 tis.Objednávek

Zpracovali jsme více než 17 tisíc objednávek obsahující více než 80 tisíc produktů.

V hodnotě 31mil. Kč

Hodnota zpracovaných objednávek již přesahuje 31 milionů korun. Připojte se k nám!