Dodavatelé hraček pro eshopy

Provozování eshopu je stále populárnější způsob vydělávání peněz online. Máte zájem pustit se do toho, ale nevíte, jak začít podnikat nebo jak koupit eshop? Vlastníte již eshop a rádi byste jednoduše rozšířili sortiment o další produkty? Pokud hledáte dodavatele pro eshop, který nabízí také i dropshipping, určitě jste u nás na správné adrese.

 

Specifikace produktů dodavatelů pro eshop - hračky

Nejtěžší a nejzodpovědněji úkolem každého majitele eshopu je výběr správného dodavatele. My Vám to zjednodušíme, protože sdružujeme 10 dodavatelů pro sortiment hraček. Všichni velkoobchodní dodavatelé jsou ověření a jsou z ČR. Spolupráci lze uskutečnit na základě dropshippingu, přeposílání objednávek i velkoobchodních cen. Možnost nákupu už od jednoho kusu za velkoobchodní ceny. Marže se pohybuje od 20 - 35 %.

 

Tvorba e-shopu na míru

Přemýšleli jste někdy nad provozováním e-shopu nebo nad tím, jak vydělat peníze na internetu, ale odrazovalo Vás množství povinností, které byste museli zvládat? Nákup zboží na sklad, balení, zasílání, vyřizování reklamací, pracně naplňování e-shopu zbožím ... Dovolte nám představit Vám, již hotové řešení: nabízíme Vám eshop k prodeji, který je automatizovaný na vstupu i na výstupu. Zakoupený Eshop je možné využít při prodeji formou přeposílání objednávek, dropshippingu a velkoobchodu. Zabýváme se tvorbou eshopů. Naši programátoři Vám vytvoří e-shop na míru tedy podle Vašich představ.

 

Zprostředkování dodavatelů pro Váš eshop:

Celý balíček dodavatelů nabízíme za zprostředkovatelský poplatek 4 950 Kč.

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?

Pomůžeme Vám s výběrem e-shopu!


Prodej e-shopu s napojením na dodavatele

Garantujeme

Další Eshopy k prodeji

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

17 tis.Objednávek

Zpracovali jsme více než 17 tisíc objednávek obsahující více než 80 tisíc produktů.

V hodnotě 31mil. Kč

Hodnota zpracovaných objednávek již přesahuje 31 milionů korun. Připojte se k nám!