Dodavatelé alkoholu pro eshopy

Nevíte odkud nakupovat a jak spolupracovatdodavateli na Vašem novém eshopu? Výběr produktů a velkoobchodních dodavatelů je obvykle největší překážkou, jejíž většina lidí čelí před spuštěním podnikání v online světě. My Vám s tím pomůžeme a usnadníme Vám nastartování Vašeho přivýdělku při zaměstnání nebo na rodičovské dovolené. Rozhodli jsme se vytvořit službu za pomoci, které Vám umíme zabezpečit nejlepší velkoobchodní i dropshipping dodavatele v segmentu alkoholu.

 

Velkoobchodní dodavatelé alkoholu pro Váš eshop

Nabízíme Vám předání kontaktu na skupinu 10 dodavatelů z ČR, čímž umožňujeme novým eshopům najít obchodní partnery nebo zaběhnutým eshopem rozšířit svůj sortiment o nové kategorie zboží, být konkurenceschopný a nakupovat za velkoobchodní ceny. Na základě dohody s dodavatelem si můžete zvolit následující formy spolupráce: dropshipping, přeposílání objednávek nebo velkoobchodní ceny. Naši dodavatelé pro eshopy Vám umožní nákup zboží již od jednoho kusu s možností dodání od 2-5 dní. Marže z prodeje produktů je v rozmezí od 20-30%.

 

Jak vydělat peníze na internetu

Zajímá Vás tvorba nebo koupě eshopu? Nevíte, jak začít s online podnikáním nebo jak vydělat peníze po internetu? S námi je tvorba eshopu hračkou. Rádi zúročíme své několikaleté zkušenosti v oblasti tvorby eshopů na to, aby Vám dodali kvalitní eshop rychle a jeho komplexní řešení bez zbytečných nákladů. Také shromažďujeme dodavatelů zboží pro eshopy a nabízíme Vám možnost jejich zboží si do svého eshopu importovat lusknutím prstu prostřednictvím automatických můstků na import zboží a aktualizace sortimentu.

 

Zprostředkování dodavatelů pro Váš eshop:

Celý balíček dodavatelů nabízíme za zprostředkovatelský poplatek 4 950 Kč.

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?

Pomůžeme Vám s výběrem e-shopu!


Prodej e-shopu s napojením na dodavatele

Garantujeme

Další Eshopy k prodeji

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

17 tis.Objednávek

Zpracovali jsme více než 17 tisíc objednávek obsahující více než 80 tisíc produktů.

V hodnotě 31mil. Kč

Hodnota zpracovaných objednávek již přesahuje 31 milionů korun. Připojte se k nám!