Dodavatelé hodinek pro eshop

Máte nový internetový obchod, ale zatím nemáte dodavatelé pro e-shop, nebo jen chcete rozšířit sortiment? Máme pro Vás to, co potřebujete, zprostředkování kontaktu na dodavatele pro e-shopy se sortimentem hodinek. Sdružujeme pro Vás kontakty velkoobchodních dodavatelů pánských, dámských i dětských hodinek, kteří mají veškeré zboží připravené pro import do Vašeho e-shopu.

 

Sortiment dodavatelů pro e-shop

V nabídce dodavatelů pro e-shopy s hodinkami budete mít na výběr z více než 1000 variant hodinek, přičemž hodinky můžete nakupovat již od jednoho kusu. Nabídka hodinek od velkoobchodních dodavatelů je opravdu široká a najdete v ní klasické, sportovní, elegantní nebo extravagantní hodinky, které jsou všechny vyrobeny v EU. Hodinky nakoupíte velmi výhodně již od 220 Kč až po luxusnější kousky za 6500 Kč. Dodavatel pro e-shopy je schopen dodat zboží do 4-5 dnů. Marže se pohybuje ve výši cca 35-55%. Marže je velmi slušná a samozřejmě si ji můžete nastavit podle vlastního uvážení a Vašeho marketingového plánu. Dodavatelé pro nový e-shop jsou osvědčený a dodávají kvalitní zboží.

  • Země původu: 3 dodavatelé z EU.
  • Dostupnost: 5-10 dnů.
  • Sortiment dodavatele: pánské hodinky, dámské hodinky, dětské hodinky, dárkové balení, řemínky a příslušenství.
  • Průměrná marže: 35-55%.
  • Proč nabízet zboží na eshopu: spolehlivý dodavatel z EU. Vyšší kvalita než obdobný sortiment z Asie. Rychlé dodání a bezproblémová komunikace.

 

Fungující e-shop k prodeji

Pokud ještě e-shop nemáte, můžeme Vám jej vytvořit eshop na míru. Nabízíme Vám prodej zaběhnutého e-shopu a rovněž zabezpečíme i dodavatele pro e-shop, čím Vám usnadníme Vaše podnikání. Zabýváme se tvorbou e-shopů na míru, hledáním investorů do podnikání i prodejem zaběhnutých e-shopů. Fungující e-shop k prodeji je určitě zajímavá investice pro každého kdo chce začat podnikat přes internet. Dodavatelé pro nový e-shop jsou spolehliví a nabízí zboží za velkoobchodní ceny.

Zprostředkování dodavatelů pro Váš eshop:

Celý balíček dodavatelů nabízíme za zprostředkovatelský poplatek 4 950 Kč.

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?

Pomůžeme Vám s výběrem e-shopu!


Prodej e-shopu s napojením na dodavatele

Garantujeme

Další Eshopy k prodeji

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

17 tis.Objednávek

Zpracovali jsme více než 17 tisíc objednávek obsahující více než 80 tisíc produktů.

V hodnotě 31mil. Kč

Hodnota zpracovaných objednávek již přesahuje 31 milionů korun. Připojte se k nám!