Analýza eshopu

Rozhodli jste se koupit eshop nebo již nějaký internetový obchod vlastníte? Rádi Vám připravíme analýzu skutečného stavu eshopu. Zaměříme se pouze na podstatné věci, jako jsou například pozice ve vyhledávačích, konkurenceschopnost sortimentu a navrhneme Vám efektivní řešení.

 

Prověříme skutečný stav eshopu

Výsledkem není jen suchá analýza v PDF ale také společný rozbor stavu eshopu, kde Vám jednotlivé čísti představíme a naučíme Vás s nimi pracovat. Součástí analýzy webu bude:

 1. Analýza hledanosti klíčových slov a frází. Naučíme Vás analyzovat a odhalovat klíčová slova, která jsou pro Vás nezbytná při získávání návštěvnosti pro váš eshop z vyhledávačů.
 2. Naučíme Vás jak měřit vlastní pozice ve vyhledávači. Budete moci sledovat nárůst i pokles v pozicích na Seznamu i Googlu.
 3. Ukážeme Vám jak pozice ve vyhledávači získávat a jak je dlouhodobě udržet.
 4. Připravíme analýzu Vaší cílové skupiny. Odhalíme tak zda máte správně nastavenou cenovou politiku, složením sortimentu apod.
 5. Projdeme si chování návštěvníka na Vašem eshopu. Zjistíme, jak na web přišel, co hledal, jak reagoval na Vaši nabídku, zda zakoupil a pokud ne tak proč.
 6. Analýza sortimentu. Vyhledáme konkurenci na internetu a zjistíme, jak si ve srovnání s Vámi stojí. Zjistíme, kdo všechno prodává produkty jako Vy a kdo má jakou konkurenční výhodu.
 7. Představíme Vám nové dodavatele pro eshop. Kteří by měli pomoci s konkurence schopností Vašeho sortimentu. Ať už se jedná o dropshipping nebo velkoobchodní nabídky pro eshopy.
 8. Doporučíme následující postup jak koupený nebo již provozovaný eshop posunout na novou úroveň.

 

Pro koho je analýza eshopu určena?

 • Pro nespokojeného provozovatele eshopu. Pokud provozujete eshop a nedaří se Vám dosáhnout zajímavého online přivýdělku. Analýza Vám odhalí mnoho nového a pomůže s nasměrováním eshopu správným směrem. Garantovat můžeme navýšení návštěvnosti, objednávek i zisku.
 • Pro zájemce o koupi eshopu. Pokud zvažujete koupi eshopu a nevíte pro který se rozhodnout, analýza Vám odhalí skutečný stav Vašeho vybraného eshopu. Analyzovat můžeme i několik eshopů najednou a pomůžeme Vám vybrat a nasměrovat ten pravý dle Vašich představ.
 • Pro tvůrce nového eshopu. Pokud se rozhodnete pro vytvoření nového eshopu, analýza Vám odhalí efektivní postupy, jak celý eshop koncipovat a vytvořit. Vyhnete se tak metodě pokus, omyl, ušetříte mnoho času a v krátké časové době vytvoříte nástroj na přivýdělek z domova.

 

Cena analýzy eshopu

Posouzení stavu eshopu nebo i celé skupiny eshopů je individuální záležitostí. Rádi ji s Vámi probereme po telefonu, emailu nebo osobně u nás v kanceláři. Neváhejte nás kontaktovat s Vaší představou.

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?

Pomůžeme Vám s výběrem e-shopu!


Prodej e-shopu s napojením na dodavatele

Garantujeme

Další Eshopy k prodeji

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

17 tis.Objednávek

Zpracovali jsme více než 17 tisíc objednávek obsahující více než 80 tisíc produktů.

V hodnotě 31mil. Kč

Hodnota zpracovaných objednávek již přesahuje 31 milionů korun. Připojte se k nám!