Díl 25: Firmy na prodej

Přemýšlíte nad koupí firmy, zvážili jste již koupi zaběhnutého eshopu? Přemýšlíte o podnikání v e-commerce a chcete, aby Váš eshop prodával a vydělával okamžitě? Pak si kupte už nastartovaný a ověřený eshop, který je naplněný zbožím a vy už jen můžete začít prodávat. Máme pro Vás skvělé zaběhnuté eshopy na prodej.

 

Orientujeme se na prodej fungujících eshopů, proto s naší pomocí všechno hravě zvládnete

Díky různorodosti eshopů se online nakupování stává stále populárnější napříč všemi věkovými kategoriemi. Tvorbě eshopů a podeji firem se věnujeme již od roku 2011. Zkušenosti se stovkami klientů nám umožnily vytvořit eshopy každému klientovi na míru a rovněž našich klientů zaškolíme, aby věděli eshop provozovat samostatně a samozřejmě jim předáme naše know-how, které klienti získávají spolu s eshopem. Odbřemeníme Vás od technické stránky a detailů při spuštění internetového prodeje. Zajistíme plné technické řešení a zaškolíme Vás do fungování Vašeho eshopu.

 

Proč koupit s.r.o nebo fungující eshop od nás?

Pustíte se do zakládání nové firmy nebo raději chcete koupit s.r.o., která už je založena? Ta druhá možnost je zajímavá z několika důvodů, zejména rychlost a jednoduchost, s jakými se k vlastnímu podnikání dopracujete. Chcete, aby jste byli úspěšní a Váš eshop prosperoval? Předáme Vám naše zkušenosti, jak správně spravovat Váš eshop, abyste dosáhli zisky. Jsme tou správnou volbou, protože naším posláním je rozjet Váš byznys na internetu. Náš stabilní tým složený z lidí, kteří dlouhodobě pracují v oboru a realizovali mnoho projektů, je zárukou kvalitních služeb, které oceňuje množství našich zákazníků. Nabízíme konzultace, kompletní návrh řešení pro váš eshop a komplexní služby, které jsou spojeny s vaším podnikáním. Již více než 8 let se soustřeďujeme na oblast prodeje fungujícího eshopu nebo prodeje zaběhnutého eshopu. Patříme mezi lídry v oblasti prodeje eshopů.

 

Jak řešit nedostatky vašeho zaběhnutého eshopu na prodej?

Pokud máte nějaký problém s Vaším zaběhnutým eshopem, máte dvě možnosti - pokusit se ho vyřešit sami nebo oslovit odborníka na dané téma jakým je i naše společnost. Zatímco Vám první z možností možná ušetří peníze, rozhodně Vám neušetří čas. Přenechejte proto řešení problémů raději na odborníky, kteří Vám dokáží zajistit počáteční pomoc se správou Vašeho nového eshopu. Možná Vám nabídnou jiný pohled na váš byznys a Vy pochopíte, kde máte ještě rezervy a potenciál k dosažení lepších výsledků. Denně přibývají desítky nových eshopů, avšak jen málokteré dokážou v prvních letech prorazit a stát se lídry ve své kategorii. Pokud i vy chcete zvýšit zisky a patřit mezi lídry ve své oblasti, tak se obraťte na nás, protože Vám zajistíme ověřené koncepty a dodavatele, postupné předávání eshopů krok za krokem, garance navrácení investice, dosažení zisku apod.

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?

Pomůžeme Vám s výběrem e-shopu!


Prodej e-shopu s napojením na dodavatele

Garantujeme

Další Eshopy k prodeji

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

17 tis.Objednávek

Zpracovali jsme více než 17 tisíc objednávek obsahující více než 80 tisíc produktů.

V hodnotě 31mil. Kč

Hodnota zpracovaných objednávek již přesahuje 31 milionů korun. Připojte se k nám!