Prodej značky Star Rover®

big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image

Prodej značky Star Rover®

Nabízíme k prodeji vybudovaný a z velké míry automatizovaný business s trekovými holemi značky Star Rover® a příslušenstvím na největším online tržišti v Evropě - Amazonu. Ziskový projekt generující pravidelné obraty s potenciálem pro další růst.

Doména:
Starrover.de
Sídlo:
České Budějovice
Historie od:
1.1.2014
Nutnost skladu:
Ne
Časová náročnost:
4h / týdně
Předpokládaná návratnost:
6-12 měsíců
Ověřená firma:
Ano
Hodnocení: 100% Cena: 590 000 Kč

Naše hodnocení:

Hodnotné aktivum ve formě vlastní značky, která umožňuje plnou kontrolu nad cenovou politikou, prodejními kanály a marketingem. Výhoda již zaběhnutého byznysu, nový majitel by měl být ale připraven na dlouhodobý rozvoj značky a zařazení dalších produktů do sortimentu. Osobní vztah k segmentu outdoor je určitě výhodou.

PODROBNÝ POPIS NABÍDKY:

 • Registrovaná obchodní známka Star Rover®, registrovaná přes EU IPO pro všech 27 států EU.
 • Vybudovaná prodejní stránka a Brand Store na Amazonu s výhradním prodejním postavením (jsme majitelem značky a zároveň jediným prodejcem trekových holí Star Rover®). Prodejní stránka obsahuje 500 cenných zákaznických recenzí s průměrným hodnocením 4,3 / 5.
 • Obrat produktu na Amazonu za posledních 12 měsíců činil 26 852 EUR (cca. 698 000 Kč) při marži cca. 30 %. V roce 2020 došlo k výpadku skladových zásob v hlavní sezóně v důsledku zastavení produkce při lockdownu, produkce ale od léta 2020 běží bez problémů. Obrat v roce 2019 činil 53 210 EUR (cca. 1 383 000 Kč).
 • Registrovaná obchodní známka Star Rover® v programu Amazon Brand Registry = marketingových výhody pro majitele značky a ochrana obchodní známky v rámci tržiště Amazon. 
 • Vytvořený německý e-shop www.starrover.de s napojením na logistiku Amazon FBA – objednávky jsou automaticky rozesílány Amazonem k zákazníkům. Prodej na e-shopu zatím nebyl spuštěn – na e-shop je potřeba vybudovat traffic. E-shop umožňuje vybudovat další prodejní kanál ke stávajícím prodejům na Amazonu.
 • E-shop je napojen na vlastní e-mailingový systém, provozovaný na vlastním serveru pomocí Amazon SES. Tento e-mailingový systém lze využívat i pro další e-mailingové kampaně / e-shopy / autorespondery a má minimální provozní náklady (ca. 10 €/měs. za provoz serveru). Včetně zaškolení do obsluhy systému.
 • Značkové domény: starrover.de (zde již aktivní německý e-shop), starrover.it, starrover.fr, starrover.es, starrover.uk, starrover.co.ukthestarrover.com, starrover.at
 • Generické domény pro SEO: trekkingstoecke.at, trekkingstöcke.atwanderstoecke.at, trekkinstoecke.eu, wanderstoecke.eu
 • Asistence a podpora při založení prodejního účtu na Amazonu a převzetí produktové stránky a produktových zásob.
 • Zaškolení nového majitele do správy zaběhnutého byznysu na Amazonu, marketingu na Amazonu, strategie pro další rozvoj (10 hodin coachingu přes Skype nebo Google Meet).
 • Možnost placené asistence a coachingu i nad rámec výše uvedené podpory. 
 • Předání kompletních produktových kalkulací, zdrojových souborů ke značce a produktu (loga, corporate identity, zdrojové soubory etiket, zdrojové soubory k e-shopu).
 • Představení nového majitele výrobci, asistence při první objednávce u výrobce. Od roku 2014 spolupracujeme se stálým dodavatelem, se kterým máme nadstandardní vztahy.
 • Skladové zásoby produktu (skladové zásoby budou přefakturovány za pořizovací náklady v aktuální výši – aktuálně cca. 100 000 Kč navíc k ceně projektu).
 • Předání dokumentace, kalkulací a vzorků k dalším připravovaným produktům, které je možné začlenit do sortimentu Star Rover – carbonové hole, hole na nordic walking, turistický baťoh, nerezová láhev na pití. Rozšíření sortimentu o tyto úzce související produkty umožňuje další růst značky a navýšení obratu.

 

Informace o sortimentu:

 • Jedná se o kvalitní třísekční trekové hole z Duraluminia 7075, což je hliníková slitina používaná v letectví. Tento materiál dosahuje výrazně vyšší pevnosti než Alu 6061, ze kterého se vyrábí většina trekových holí.
 • K hlavnímu produktu trekové hole se váže ještě několik doplňujících produktů – různé druhy gumových koncovek pro pevné povrchy, letní a zimní talíře.
 • Sortiment je dale možné rozšířit o další připravené, zkalkulované a vyzvorkované produkty – předáme kompletní podklady, kontakty na výrobce, vzorky.


Cílový trh:

 • Outdoor - aktuálně Německo, Rakousko. Momentálně probíhá prodej pouze na německém Amazonu – možnost rozšíření na další portály Amazonu v Evropě – Francie, Itálie, Španělsko, Holandsko, Švédsko, atd.
 • Možnost rozšíření prodeje přes značkový e-shop – e-shop je již připravený, napojený na logistiku Amazon FBA. E-shop běží na platformě Woocommerce a je napojený na vlastní mailingový system využívající Amazon SES = minimální provozní náklady, mailing můžete využívat i pro další projekty. 
 • Možnost rozšíření prodeje na Ebay, další e-shopy, kamenné prodejny (zde jsme obdrželi několik poptávek od prodejen v Německu a Rakousku, které jsme v minulosti nevyužili).


Způsob provozu:

Prodej probíhá na Amazonu, logistika a základní zákaznický servis včetně vratek je kompletně zajištěn pomocí logistiky Amazon FBA. Běžný provoz projektu tak vyžaduje pouze minimální komunikaci s koncovými zákazníky (cca. 5 e-mailů měsíčně, lze řešit i přes Google Translator), kontrolu stavu skladu a doobjednávání produktu. Aktuálně tedy zabere max. 2 týdně, pro navýšení obratu a další rozvoj značky je samozřejmě potřeba počítat s větší časovou investicí.

Prodej přes e-shop je logisticky kompletně zajištěň přes Amazon, tzn. objednávky z e-shopu se automaticky načítají do Vašeho Amazon účtu a Amazon rozesílá zboží z Vašeho Amazon skladu. 

Na e-shop je tedy potřeba začít budovat traffic pomocí SEO a PPC a rozjet prodeje, ostatní činnosti zajišťuje Amazon.

Důvod prodeje:

Vzhledem k provozování dalších e-commerce značek a nedostatku kapacity pro rozvoj této outdoorové značky jsme se rozhodli k jejímu prodeji.

Cena projektu: 590.000 Kč bez DPH + skladové zásoby 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat:
Email: office@aterale.com
Tel.:
+420 775 781 768

 

 

Garantujeme

Máte dotaz?


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

17 tis.Objednávek

Zpracovali jsme více než 17 tisíc objednávek obsahující více než 80 tisíc produktů.

V hodnotě 31mil. Kč

Hodnota zpracovaných objednávek již přesahuje 31 milionů korun. Připojte se k nám!