Dodavatelé parfémů a kosmetiky pro eshopy

Rozšiřte sortiment Vašeho zaběhnutého eshopu nebo rovnou nastartujte Váš přivýdělek při zaměstnání díky naší nabídce dodavatelů pro eshopy. Kromě prodeje zavedených e-shopů nabízíme napojení na skupinu velkoobchodních dodavatelů, kteří Váš nový e-shop budou zásobovat kvalitními parfémy a kosmetikou za velkoobchodní ceny.

 

 

Sortiment dodavatelů pro nový e-shop

Nabídka parfémů a kosmetiky našich vícen než 15 dropshipping dodavatelů z ČR zahrnuje širokou škálu luxusních parfémů velmi známých značek až po ty méně známé. Zboží je možné nakupovat od dodavatelů pro e-shopy výhodně již od jednoho kusu za velkoobchodní ceny s dodáním od 2-5 dní. Spolupráce s dodavateli je možná na bázi přeposílání objednávek (provizní prodej) nebo dropshippingu (klasický prodej bez skladu, zboží posílá dodavatel Vašemu zákazníkovi). Zisk, který máte z prodeje produktů se pohybuje od 20-30%.

 

Jak vydělat přes internet

Nevíte jak založit e-shop? Tvorba e-shopu za skvělé ceny od nás je řešení pro každého, kdo si neví rady, jak vydělat peníze přes internet. Chcete mít e-shop rychle na míru, přesně podle vašich požadavků? Získejte vynikající funkční základnu a design přesně na míru. Poskytujeme tvorbu e-shopu, avšak ne obyčejného, ​​ale automatizovaného s napojením na dodavatele pro e-shop, přičemž dodavatelé zajistí i pravidelnou aktualizaci zboží.

 

Zprostředkování dodavatelů pro Váš eshop:

Celý balíček dodavatelů nabízíme za zprostředkovatelský poplatek 3 950 Kč.

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?