Pronájem skladů a kanceláří

Nabízíme vám pronájem skladů, provozoven a kanceláří bez provize realitní kanceláře. Prohlédněte si naší nabídku prostor včetně nadstandartních služeb jako je rozesílání objednávek pro eshopy.   

 

DOMIA.cz

Prohlédněte si naší nabídku na DOMIA.cz, zajistíme pro vás:

  • Pronájmy skladových prostor, provozoven a kanceláří.
  • Bez provize realitní kanceláře.
  • Možnost vyřizování objednávek a rozesílání zboží pro eshopy.

 

Nabízíme k pronájmu sklady, kanceláře a provozovny pro eshopy

Pro Vaše firmy a eshopy nabízíme k pronájmu sklady, kanceláře a provozovny. Výhodou našich pronajímaných prostorů je ideální poloha, parkování přímo před administrativními budovami, vysoká bezpečnost a komfortní servis.

 

Máte naši plnou podporu při cestě napříč Vaším online podnikáním

Provozovatelům eshopů nabízíme odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti v oblasti pronájmu komerčních prostor, individuální přístup a profesionální konzultační služby v souladu s nejvyššími etickými normami. Naše dlouhodobé působení v dané oblasti je zárukou otevřeného přístupu k partnerům s jasným obchodním vztahem a naší plnou podporou na cestě napříč Vaším podnikáním.

 

 

Nadstandardní služby naší společnosti

Naše společnost zajišťuje pro provozovatele eshopů kromě standardních i nadstandardní služby, tak abychom našim nájemníkům vytvořili dobré podmínky k podnikání. Nabízíme služby navíc jako vyřizování objednávek a rozesílání zboží pro eshopy. Nevíte kam umístit sídlo své firmy eshopu, nebo start-upu? Nemáte dostatek financí k pronájmu vlastní kanceláře a jejího vybavení? Nevadí, máme pro Vás řešení! Poskytujeme také pronájem virtuálních sídel za příznivé ceny.

 

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?